Jdi na obsah Jdi na menu
 


Padesátá kapitola - Drzý jako opice

9. 8. 2011
hg
Maya se svími přáteli došli konečně blíže Fuchsiového města...Jenomže opět byli vyčerpaní když šli do kopce dlouhatánské cetsy.,,Panebože..jak velkej bude ještě ten kopec??" zeptala se Maya.,,To kdybych věděla.." řekla Kasumi a Brandon se zaradoval.,,Uf,ten kopec už končí.." řekl a rozběhl se jenomže to neměl dělat.,,To bych radši ten kopec!" řekl Brandon když spatřil kdo na vrcholu kopce stojí.,,Zas budou problémy - jen se neboj ! A problémy jsme my - Tvé pokémony za boj !!" řekli rakeťáci.,,Panebože,dejte nám pokoj,teď se mi vážně do zápasu nechce!" řekla Maya a Jesse se začala smát...,,Fajn,tak pápá" řekla a rakeťáci začali odcházet.,,Žeby konečně dali pokoj?"řekla Kasumi která jen vykuleně koukala ale když se rakeťáci ztratili před očima,z toho kopce na kterém stáli se začal řítit obrovský balvan...

gf
,,Utíkejte!" řekl Brandon a všichni se dali na útěk..,,Kdyby všude nebyly ty stromy tak můžeme uskočit do strany!!" řekla Maya a když doběhly dolů z kopce,ihned zatočili do lesa tak že se balvan valil dál...,,Uf..no teď znovu vyjít ten kopec..jak já ty rakeťáky nesnáším!" stěžovala si Kasumi.Vyšli an cestu a šli do kopce...Když najednou uslyšeli jakýsi zvuk a spatřili za nimi ten balvan,jak se vrací..,,Uhněte!" řekla Maya a ten balvan nestačil dojet do kopce.,,Podívejte,je na něm nějaký pokémon" řekla Maya a vytáhla pokédex.,,Chimchar - Ohnivý pokémon Hbitě vystupuje na kolmé skály a žije na vrcholcích rozeklaných hor. Jeho oheň se zapaluje, když spí." řekl pokédex a Maya ho uklidila.,,Mě teda příde rozpálenej až dost.." řekla Maya.
hg
,,Jesse,podívej,není to Chimchar?" řekl James.,,Jasně že je!Doneseme ho šéfovi jako bonus s pokémony těch prcků!!" řekla Jesse..,,Arboku,pojď!" řekla a začala s Chimchar zápasit.,,Arboku,jedové ušknutí" řekla Jesse a rozvyklaný Chimchar na kameni se jen s těží vyhnul..,,Skvěle,a teď ho pořádně stiskni!!" řekl Jesse a Chimchar se nemohl bránit.,,Tak dost,Charmandere,volím si tebe.Použij plamenomet na rakeťáky" řekla Maya.Arbok upadl k Jesse.,,Tak vstávej ty kůže líná!" rozčilovala se Jesse ale Arbok už byl totálně mimo.,,A teď znovu!" řekla Maya a rakeťáci jen odletěli.,,Zase mizíme ze scény!"
hg
,,Tak,jsi volný,můžeš jít" řekla Maya a usmála se na Chimchar.Jenomže ten než by poděkoval,a byl rád že ho zachránili,vzal Maye jen její čepici,skočil ji na hlavu a z hlavy zpět na cestu a hbitě vyběhl kopec tak že se Maye ztratil před očima.,,Vrať mi mojí čepici!" vykřikla Maya a běžela do kopce.CHimchar se ale azčal smát a házet kamínky.,,Přetrhněte někdo tu opici!!" řekla Maya.,,Chiko,volím si tebe!" řekla Maya.,,Vyběhni nahoru" řekla Maya Chikoritě a ta vyběhla až nahoru.,,Fajn,teď mě chytni šlehy" pokračovala.,,Děkuju,teď ěm zkus vytáhnout" pokračovala dál a nakonec Chikorita Mayu vytáhla nahoru.,,Děkuju,odpočiň si.." řekla Maya.Chimchar ale začal všude okolo sebe chrlit oheň.,,mayo pozor" volal Brandon a Maya s evyhýbala.,,Piplupe!!" řekla Maya.
hg
,,Použij vodní dělo!" zavelila Maya a Piplup Chimchar pořádně zchladil.,,Skvěle,teď bublinkový útok" pokračovala dál Maya a ohnivý Chimchar neměl téměř žádnou šanci...,,A nakonec,dvojitou ránu!" řekla Maya a Chimchar už jen nevědomky ležel na zemi..,,Skvěle ! Pojďte honem!" řekla Maya a Brandon s Kasumi si pospíšili aby vylezli do kopce...,,Potřeboval by trénink,je moc drzý" řekl Brandon a Kasumi vytáhla pokéball.Maya si došla pro svou čepici a Kasumi řekla,,Ano,sice miluju vodní pokémony,ale jeho ještě zvládnu!!Pokéballe," řekla Kasumi když v tom se ozvalo.,,Jsi můj!" a na Chimchara spadnul pokéball.Ihned zhasl,a přiřítil se nějaký kluk.,,Jo,chytili jsme Chimchara!!" řekl a vedle sebe měl Flareona....
gf
,,Ten chimchar byl můj,jak se opovažuješ mi ho vzít když jsem ho já šla chytat??Maya ho porazila pro mě!!Viď,Mayo?" rozčílila se Kasumi.,,No..Hehe.." řekla Maya.,,Tak se mě někdo zastaňte.." řekla Kasumi.,,Už dlouho scháním Chimchara,ale když ho chceš i ty,dáme si zápas!!" řekl ten kluk.,,Fajn,ráda!!Proti mě nemáš žádnou šanci!" řekla Kasumi.,,To bude podívaná,viď Brandone?" řekla Maya a Brandon kývl hlavou.,,Jsem Kenny a používám ohnivé pokémony!" představil se ten kluk.,,Já jsem Kasumi a používám především vodní typy,to bude hračka!" řekla Kasumi.,,Nechť zápas začne" vykřikl Brandon.,,Každý smí použít dva pokémony" dodala Maya.
gf
,,Hmm,tak fajn,Torchic,volím si tebe" řekl ten kluk.,,Torchci???Mudkipe,volím si tebe" řekla Kasumi.,,Mudkipe,vodní dělo" řekla Kasumi.,,Mudkipe,použij vodní dělo" řekla Kasumi.,,Torchic,vyhni se a použij hbitý útok.",,Mudkipe,dávej si pozor kde je Torchic.." řekla Kasumi a Mudkip sledoval,,Teď!!" vykřikl Kenny i Kasumi naráz.Torchic zaútočil,a Mudkip přesně v ten okamžik uskočil.,,Hm,nejseš špatná!ale na mě nemáš! Torchic,pepřový dech!" řekla Maya.,,Uhas to Bublinkovým útokem" řekla Kasumi..Mudkipovy bublinyk byli silnější než útok Chimchar,a proto Chimchar spadl na zem.,,Ne,vstávej!" řekl Kenny.,,Teď vodní dělo!" řekla Maya a tím byla Tirchic vyřazená.,,Výtězem tohoto kola je Kasumi...Torchic není schopen pokračovat."
gf
,,Moc se neraduj,mám ještě Flareona!" řekl Kenny. ,,Mudkipe,to zvládnem,vodní dělo" řekla Kasumi.,,Uhni Flareona,použij plamenomet" řekl Kenny.,,Mudkipe,uskoč a opět vodní dělo" opakovala Kasumi a Mudkip zasáhl Flareona.,,Flareone ne!" řekl Kenny.,,Teď čelní náraz" řekla Kasumi a Flareon upadl k zemi.,,Flareone,zkus to,prosím,pro chimchar! vždycky jsme ho chtěli!" prosil Kenny Flareona který ze všech sil chtěl použít plamenomet,ale marně..padl vyčerpáním k zemi. ,,Výtězem zápasu je Kasumi...." řekl Brandon a Kenny padl k zemi a pak šel podal Kasumi pokéball.
hg
,,Slib je slib..Sbohem" řekl a se slzami v očích se otočil.,,Flareone,byl jsi úžasný..najdeme Chimchara jinde.." řekl Kenny a odcházel.,,Asi ho to dost vzalo..Kasumi byl to skvělý zápas" řekla Maya.,,Počkej!" zavolala Kasumi.Kenny se otočil a ona za ním doběhla.Kenny se na ní koukl a ona vzala jeho ruku a do ní dala pokéball.,,Tolik si ho chtěl.." řekla Kasumi.,,V-vážně??" zeptal se Kenny.,,Je tvůj,vždyť ty miluješ ohnivé pokémony.." řekla Kasumi.,,Děkuju!!" poděkoval Kenny a Flareon začal štěstím skákat.,,Tak pojď Kasumi" řekl Brandon.,,ak ahoj,už musím jít..byl to skvělý zápas,snad se někdy potkáme,jsi vážně dobrý trenér!" řekla Kasumi.,,Ty taky.." dodal Kenny a podaly si ruce.,,Šťastnou cesut a děkuju za Chimchar" zavolal Kenny,a všichni pokračují na cestě za dalším odznakem..
Pokračováním příště
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Depiction of Blood Pressing

(ADeersegiala, 8. 10. 2018 5:21)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-plante-verte/

40 Ways to Drop Your Blood Pressure

(Abuptstuxusy, 28. 7. 2018 13:07)

Pression arterielle est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-du-cialis-achat/